Rreth Nesh

Miramare me shume se nje vend per te qendruar.

NJË EKSPERIENCE NDRYSHE. KALONI PUSHIMET TUAJA ME NE!

Kjo pronë është 5 minuta më këmbë nga plazhi. I ndodhur në Vlorë, 1.3 km nga plazhi Coco Bongo, Hotel Miramare ofron akomodim me restorant, parkim privat falas, bar dhe kopsht. Kjo pronë gjithashtu ofron per mysafirët një tarracë. Akomodimi ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Akomodimi ofron shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

 

Dhomat kanë ajër të kondicionuar, një tavolinë dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në hotel kanë një ballkon. Dhomat do t'u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.

Mysafirët në Hotel Miramare mund të shijojnë një mëngjes buffe.

Sunny Beach është 1.5 km nga akomodimi, ndërsa Ri Beach është 1.8 km nga prona.

 

Çiftet e pëlqejnë veçanërisht vendndodhjen - ata e vlerësuan atë me 8.9 për një udhëtim me dy persona.

Hotel Miramare mirëpret mysafirë të Booking.com që nga 17 gusht 2015.

Wifi Falas

Parkim Falas

Lavanderi

Dhome Familjare

Restorant

Dhoma ku ndalohet duhani

Pyetjet e shpeshta rreth Hotel Miramare

Çmimet në Hotel Miramare mund të ndryshojnë në varësi të qëndrimit tuaj (p.sh. datat që zgjidhni, politika e hotelit etj.). Shikoni çmimet duke futur datat tuaja.

Plazhi më i afërt është vetëm 400 m nga Hotel Miramare.

Hotel Miramare ndodhet 6 km nga qendra e Vlorës.

Hotel Miramare ka 1 restorant

  • Nga aeroporti më i afërt, mund të shkoni në Hotel Miramare me:

     

    • Autobus 2h

Opsionet e dhomave në Hotel Miramare përfshijnë:

 

  • Dhome Dopio
  • Suite

Mysafirët që qëndrojnë në Hotel Miramare mund të shijojnë një mëngjes me vlerësim të lartë gjatë qëndrimit të tyre (rezultati i vlerësimit të mysafirëve: 7.9).

Opsionet e mëngjesit përfshijnë:

 

  • Italian
  • Buffet
  • À la carte