Mësoni më shumë rreth Mira Mares

Rreth Nesh

Kush Jemi Ne

Hotel Mira Mare është zgjedhje ideale për pushime, jo vetëm për natyrën dhe për adhuruesit e detit, por edhe për ata që e duan notin, zhytjen, ngjitjen në mal, çiklizmin dhe peshkimin.
Ne i trajtojmë të gjithë vizitorët tanë si miq dhe të ftuar dhe jo si numra ose vetëm klient.
Ne përpiqemi shumë për të sjellë në realitet të gjitha imazhet dhe ëndrrat tuaja individuale dhe nuk jemi dakord me termin Industria e Hoteleve siç quhet dhe trajtohet në ditët e sotme.

More about Mira Mare Hotel

Hotel Mira Mare ndodhet në Ksamil, vetëm 270 m nga plazhi dhe 3.5 km nga Parkun Kombëtar i Butrintit. Ky hotel ofron ajër të kondicionuar dhoma të rehatshme me ballkon dhe pamje nga deti.

Çdo dhomë është e pajisur me një televizor kabllor, një kuzhinë, një zonë ngrënie dhe një banjo private me dush. Shtesat përfshijnë një tavolinë dhe një makinë kafeje. Disa dhoma gjithashtu ofrojnë një pamje nga deti.

Saranda është 14 km nga Hoteli Mira Mare. Parkim falas dhe privat është i mundur në hotel.

Mëngjesi ynë

Komente

Çfarë mysafirët tanë kanë thënë për ne~

480 +
Komente
Hoteli në pronësi të familjes, i gjithë stafi ju bën të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Mëngjesi shërbehet në një tarracë vërtet të bukur në çati me një pamje të mrekullueshme të qytetit dhe plazheve. Aty mund të uleni edhe në mbrëmje me një birrë ose një raki të bërë në shtëpi. Dhomat janë moderne dhe të pajisura mirë. Distanca nga plazhet më të mira dhe qendra e qytetit është e shkurtër.
Armin
Brazil
Një nga hotelet më të mirë që kam qëndruar në Shqipëri. Dhomë e pastër dhe moderne. Staf shumë i këndshëm (Albe dhe kolegët e saj po bëjnë punë të shkëlqyer. Ju ndiheni si në shtëpinë tuaj së bashku me ta). Mëngjesi shërbehet në tarracë me pamje nga deti. Ky është një hotel që duhet rezervuar patjetër nëse planifikoni të qëndroni në zonën e Ksamilit
Bin
Gjermani
Që në momentin që mbërrita ndjeva atmosferën e mirë në këtë hotel. Cilësia kryesore e hotelit është stafi i shkëlqyeshëm i cili bën shumë për mysafirët e tyre. Është e pamundur ta nisësh ditën pa një buzëqeshje në mëngjes dhe pamja është kaq emrekullueshme. Faleminderit shume!
Jaco
Holandë
Menaxheri dhe recepsionistja (Alba) fantastikë! Super miqësorë dhe ndihmuese, ata na lanë të vinim shumë herët pasi mbërritëm me tragetin në orën 8:30 të mëngjesit nga Korfuzi me vajzën tonë 8 muajshe. Madje na dhanë mëngjes. Plus, ata na dhanë në një dhomë më të madhe. Vendi pastrohej çdo ditë. Kaluam shumë mirë në Ksamil të ndihmuar kryesisht nga Mira Mare. Faleminderit shumë Alba dhe ekipi i Mira Mare.
Charlotte
Mbretëria e BASHKUAR

Nuk ka nevojë për të kërkuar më

Zgjidhja e duhur është e këtu.
Na kontaktoni dhe bëni rezervimet tuaja tani.