Çfarë ofrojmë ne

Jemi afër bregut

Parkim falas

Dhoma Familjare

Internet Falas

Rreth Mira Mare-s

Hotel Mira Mare ndodhet në Ksamil, vetëm 270 m nga plazhi dhe 3.5 km nga Parkun Kombëtar i Butrintit. Ky hotel ofron ajër të kondicionuar dhoma të rehatshme me ballkon dhe pamje nga deti.

Çdo cep i detajuar me një
përkushtim të madh

Hoteli ynë ju mirëpret dhe do të sigurohet që të kaloni pushime fantastike. 

Dhomat e Mira Mares

Çdo dhomë është e pajisur me një televizor kabllor, një kuzhinë, një zonë ngrënie dhe një banjo private me dush. Shtesat përfshijnë një tavolinë dhe një makinë kafeje. Disa dhoma gjithashtu ofrojnë një pamje nga deti.

King Suite me Pamje nga Deti

Dhoma ka 1 krevat dopio extra-large dhe në dhomën e ndenjes ka 2 divan shtretër

mira mare room
mira mare double room
Dhomë Familjare me Pamje nga Deti

1 krevat dopio extra-large dhe 2 shtretër tek

mira mare triple room
Dhoma Treshe me Pamje nga Deti

1 shtrat tek dhe 1 krevat dopio extra-large

Nuk ka nevojë për të kërkuar më

Zgjidhja e duhur është e këtu.
Na kontaktoni dhe bëni rezervimet tuaja tani.